ОКСІ БАНК став учасником міжнародної платіжної системи Visa

ОКСІ БАНК отримав статус асоційованого члена МПС Visa. Відтепер банк може проводити розрахунки в міжнародній платіжній системі, а також здійснювати емісію та еквайринг її карток.

Першим етапом співпраці з міжнародною платіжною системою став запуск інтернет-еквайрингу. Бізнес-клієнти ОКСІ БАНКу отримали можливість приймати до оплати картки Visa. Надалі банк планує почати обслуговування карток Visa в платіжних терміналах і реалізувати транскордонні перекази.

«Завдяки співпраці з глобальною компанією платіжних технологій Visa ми в ОКСІ БАНКу зможемо ще ефективніше розвивати напрямок інтернет-еквайрингу та покращити наші сервіси. Адже частка карток Visa на ринку складає вже близько 42 %, і тепер вони доступні нашим бізнес-клієнтам для прийому оплат. З Visa ми зможемо реалізувати нові проєкти у сфері онлайн-платежів та запропонувати бізнесу ще більше сучасних фінансових рішень», — розповів акціонер ОКСІ БАНКу Ігор Фісун.

Обслуговування карток Visa дозволять збільшити оборот банку за онлайн-операціями на 30–40 %, вважає Ігор Фісун.

«Під час війни команда ОКСІ БАНКу робить усе можливе для збереження стабільної роботи. Упродовж трьох місяців ми з Visa завершили реалізацію проєкту із запуску інтернет-еквайрингу. Завдяки цьому ми почали працювати із сегментом e-commerce за картками Visa. Далі плануємо запускати торговельний еквайринг і транскордонні перекази, зокрема до країн Європи…», — розповів заступник голови правління банку Сергій Романенко.

На сьогодні понад 130 представників великого й середнього бізнесу приймають онлайн-оплати з ОКСІ БАНКом. Для бізнес-клієнтів банку доступні всі найпопулярніші методи оплати в рамках однієї інтеграції та додаткові можливості для вирішення різних бізнес-завдань.

«У нас максимально гнучкий підхід до клієнтів, без зайвої бюрократії. Не обмежуємо себе «шаблонним форматом» роботи — йдемо назустріч кожному й у разі потреби реалізовуємо для клієнта індивідуальні бізнес-вимоги», — додав Сергій Романенко.

Докладніше про прийом платежів від ОКСІ БАНКу — у розділі Інтернет-еквайринг.