ОКСІ БАНК приєднався до платіжної системи UnionPay International

АТ «ОКСІ БАНК» став учасником UnionPay International — найбільшої платіжної системи світу за кількістю випущених карток. Найближчим часом клієнтам банку стануть доступні нові фінансові продукти та послуги світового рівня.

Національний банк України зареєстрував ОКСІ БАНК учасником UnionPay International 3 вересня 2021 року. ОКСІ БАНК підписав з китайським партнером ліцензійний договір.

«Це партнерство дозволить нам розширити перелік платіжних послуг для клієнтів, надто для тих, хто націлений на масштабування бізнесу в Китаї та країнах Південно-Східної Азії, — зазначив акціонер АТ «ОКСІ БАНК» Ігор Фісун. — На першому етапі співпраці запустимо торговельний та інтернет-еквайринг. Далі налагодимо випуск платіжних карток. Клієнтам ОКСІ БАНКУ також будуть доступні грошові перекази з карток UnionPay на картки українських та міжнародних банків».

Картками UnionPay можна розрахуватись ще у 179 країнах світу, в тому числі в Китаї, де UnionPay — єдина діюча платіжна система. Клієнти ОКСІ БАНКу також зможуть здійснювати грошові перекази з карток українських банків на картки китайської платіжної системи.  

UnionPay International — дочірня компанія національної платіжної системи Китаю China UnionPay. Ця платіжна система є найбільшою у світі за кількістю емітованих карток —  понад 9 млрд. Вона вийшла на український ринок у 2018 році і почала активно працювати з банками у 2019-му.