Про припинення нарахування штрафів та пені за несвоєчасне погашення кредитів

Шановний Позичальник!

У зв’язку з виникненням фінансових труднощів та не спроможністю Позичальників вчасно обслуговувати кредити, АТ ОКСІ БАНК припинив нарахування штрафів та пені за несвоєчасне погашення кредитів на період обмежувальних заходів.

Враховуючи необхідність вчасної реакції на економічні  проблеми, АТ ОКСІ банк пропонує Позичальникам, що не мали простроченої заборгованості і які через запровадження на території України воєнного стану мають тимчасові фінансові труднощі, кредитні канікули – реструктуризацію Ваших платежів (Пропозиція не актуальна для карткових продуктів Спортбанк).

В межах пропозиції Ви можете відтермінувати сплату за тілом кредиту та сплачувати тільки відсотки за його користування в період аж до 01.06.2020р. Це відбуватиметься через подовження терміну користування кредитом на три місяці та встановлення нульового платежу по тілу кредиту до 01.06.2020р. Таким чином, розмір Вашого платежу після закінчення кредитних канікул залишається на рівні до їх початку.

Звертаємо Вашу увагу, що умова сплати відсотків за користування кредиту залишається обов’язковою!

Для того щоб скористатися пропозицією вам потрібно:

-           Якщо ви користуєтеся без заставним кредитом:

                А) Завантажити за посиланням Заяву – звернення про проведення реструктуризації,

                Б) Заповнити всі виділені поля в заяві-зверненні,

                В) Власноруч підписати Заяву,

                Г) Надіслати підписані документи за адресою: 79019, м. Львів, вул. Газова, 17 (приписка відділ споживчого кредитування) рекомендованим листом.

УВАГА! Реструктуризація буде проведена після отримання банком надісланих Вами документів (за умови їх отримання до 01.06.2020 року). Ознайомитись, підписати та отримати екземпляр додаткової угоди та графік платежів ви зможете у відділенні Банку. Інформацію про проведену реструктуризацію Ви можете отримати за телефоном 032 2323713. 

 

-           Якщо ви користуєтеся кредитом з заставою (забезпечений кредит)

А) Завантажити за посиланням Заяву – звернення про проведення реструктуризації

Б)  Заповнити всі виділені поля в заяві-зверненні

В) Додати документ, що підтверджує наявність тимчасових фінансових труднощів в період запровадження на території України воєнного стану (наказ про Вашу відпустку та/або Рішення органів управління (напр. Міська рада) про зупинку роботи Вашого підприємства та/або Лист з описом інших фінансових труднощів з аргументацією їх виникнення)

Г) Надіслати Рекомендованим листом на адресу 79019, м. Львів, вул. Газова, 17 (приписка відділ споживчого кредитування) або надати їх особисто у відділення, де ви отримували кредит.

Ваші документи буде розглянуто в найкоротший термін та за результатами їх аналізу буде запропоновано до підписання Додаткову угоди до договору. Для прийняття кінцевого рішення будуть аналізуватися реальний вплив карантину на фінансовий стан.

Оскільки процедура внесення змін до кредитних договорів, забезпечених заставою є складніша та може потребувати участі нотаріуса, поручителів і т.д., вона буде потребувати більшого часу та не може бути завершена повністю в дистанційному режимі.  

              Важливо! Кредитні канікули діють для тих клієнтів АТ ОКСІ БАНК, які оформили кредити станом на 24 лютого 2022 року.

               

Слідкуйте за нашими новинами та бережіть себе!