Онлайн-платежі для e-commerce

Приймайте оплати картками на сайті та в мобільному додатку за допомогою платіжних інструментів ОКСІ БАНК

Image

Безпечно

Міжнародні сертифікати безпеки, унікальні фрод-маркери та понад 200 правил перевірки транзакцій

Вигідно

Гнучка система комісій, що залежить від місячного обороту за транзакціями

Легко

Готові інтеграції для популярних CMS і постійна підтримка технічних спеціалістів

Всі необхідні методи оплати

Apple Pay

Google Pay

Оплата картками 

Visa Click to Pay

Telegram Pay

Masterpass

QR

Оплата в один клік

Що простіша оплата, то вища конверсія. Ми збережемо дані платіжної картки в акаунті клієнта під час першої оплати, і всі наступні платежі будуть здійснюватися автоматично. Жодних переходів на сторінку оплати та заповнення форм.

Холдування

Заощаджуйте час та кошти на поверненнях. Зарезервуйте суму оплати на картці клієнта, доки не переконаєтесь, що замовлення можна виконати. Якщо ж ні — кошти знову стануть доступними для клієнта, а ви не заплатите жодних комісій.

QR-платежі

Маєте офлайн-точку продажів? Роздрукуйте платіжний QR, розмістіть на видному місці і приймайте оплати картками навіть без POS-термінала.

Мобільні платежі для Android та iOS

Оплата в мобільних додатках без зайвих переадресацій на сторінку оплати у браузері. Підключайте Google Pay та Apple Pay — швидка оплата в один клік зменшить кількість покинутих кошиків.

Кастомізована сторінка оплати

Брендована сторінка оплати підвищує довіру клієнтів. Додайте свій логотип, фірмові кольори та прелоадер. Розміщуйте сторінку на своєму домені, а ми забезпечимо хостинг.

Квитанція про оплату

Запропонуйте покупцю завантажити квитанцію чи отримати підтвердження оплати на e-mail. Так він буде впевнений в успішності операції і зможе підтвердити платіж за необхідності.

Повернення коштів

Повертайте списані кошти на картку клієнта всього у декілька кліків в особистому кабінеті ОКСІ БАНК. Просто знайдіть потрібну транзакцію і виконайте повне або часткове повернення коштів, вказавши суму.

Залишити заявку на консультацію або підключення

Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних