Онлайн-платежі для страхових компаній

Автоматизуйте оплату страхових послуг для своїх клієнтів та миттєво перераховуйте страхові виплати з ОКСІ БАНК

Image

Зручні страхові платежі

Ваші клієнти зможуть оплачувати страхові послуги у декілька кліків або налаштувати автоматичне списання коштів за графіком

Швидкі виплати

Зараховуйте кошти на картку клієнта за кілька секунд через особистий кабінет чи АРІ

Захист даних

ОКСІ БАНК використовує найвищі світові стандарти для захисту платіжних даних, а трирівнева антифрод-система постійно моніторить транзакції і захищає ваш бізнес від шахраїв

Всі необхідні методи оплати

Apple Pay

Google Pay

Оплата картками 

Visa Click to Pay

Masterpass

Рекурентні платежі

Запропонуйте клієнту налаштувати автоматичні платежі за страховим договором та самостійно обрати зручний графік списань. Достатньо буде один раз ввести дані картки під час першої оплати і більше не потрібно буде повертатися до заповнення платіжних форм.

Онлайн-платежі у чат-боті Telegram

Дозвольте клієнтам оплачувати страхові послуги там, де їм зручно спілкуватися. У чат-боті можна здійснити платіж без переходу на платіжну сторінку в браузері — достатньо просто ввести дані картки і підтвердити платіж. За згодою користувача, система збереже введені реквізити для наступних оплат.

Мобільні платежі

Розширюйте функціонал свого додатку і запропонуйте клієнтам більше можливостей. Підключіть мобільні платежі, щоб клієнти могли купувати поліс та вносити оплату за договором у будь-який зручний для цього момент.

Виплати на картки

Стався страховий випадок і потрібно виплатити відшкодування? Перераховуйте кошти на картку клієнта за лічені хвилини та підвищуйте його лояльність до своєї компанії.

Оплата в один клік

Дозвольте клієнту прив’язати картку в особистому кабінеті, щоб миттєво вносити страхові платежі. Власникові картки потрібно лише один раз ввести реквізити, і всі оплати будуть здійснюватися автоматично без переходу на платіжну сторінку.

Кастомізована сторінка оплати

Створіть індивідуальний дизайн чекауту в одному стилі із сайтом чи мобільним додатком. Додайте логотип та фірмові кольори, щоб підвищити довіру клієнтів до вашого бренду.

Квитанція про оплату

Запропонуйте клієнту завантажити квитанцію про оплату за договором чи отримати її на e-mail. Так він буде впевненим в тому, що вчасно вніс страховий платіж і надати підтвердження оплати у разі потреби.

Залишити заявку на консультацію або підключення

Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних