Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

АТ «ОКСІ БАНК» — постійний учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 3 листопада 2008 року.

Додаткову інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні можна отримати, звернувшись до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:
Місцезнаходження: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17
Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-105-800, (044) 333-36-55

Офіційний вебсайт Фонду (Захист прав вкладників)

Відеоролики про ФГВФО

Додаткова інформація

Image

Ваш депозит в Оксі Банку надійно захищений. Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів у розмірі вкладу, разом з відсотками, станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку.

Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Відеоролики про ФГВФО

Гарантії за банківськими вкладами громадян під час та після воєнного стану

Виплати гарантованого відшкодування через Дію

Руслана про заощадження

Ваші вклади в банку захищені

Пенсії, зарплата, стипендії в банку захищені