Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

АТ «ОКСІ БАНК» — постійний учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 3 листопада 2008 року.

Додаткову інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні можна отримати, звернувшись до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:
Місцезнаходження: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17
Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-105-800, (044) 333-36-55

Відеоролики про ФГВФО

Додаткова інформація

Image

Ваш депозит в Оксі Банку надійно захищений. Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів у розмірі вкладу, разом з відсотками, станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку.

Протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відшкодовує кожному вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Після спливу трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може становити менше 600 тисяч гривень і може бути збільшена за рішенням адміністративної ради Фонду.

Відеоролики про ФГВФО

Руслана про заощадження

Ваші вклади в банку захищені

Пенсії, зарплата, стипендії в банку захищені