Онлайн-платежі для мікрофінансових організацій

Автоматизуйте видачу позик на банківські картки та запропонуйте клієнтам зручний сервіс швидкого погашення заборгованості

Image

Миттєві позики

Сервіси ОКСІ БАНК дозволяють налаштувати швидке зарахування коштів онлайн після верифікації картки позичальника

Технічна підтримка 24/7

Наші спеціалісти готові вирішити будь-яке питання у зручному для вас каналі спілкування

Захист даних

Платіжний сервіс ОКСІ БАНК відповідає найвищим стандартам захисту даних, а трирівнева антифрод-система у режимі реального часу відстежує та блокує підозрілу активність

Всі необхідні методи оплати

Apple Pay

Google Pay

Оплата картками 

Visa Click to Pay

Masterpass

Верифікація картки

Переконайтеся у тому, що картка активна і готова до зарахування кредиту. Ми проведемо тестову транзакцію — зарезервуємо мінімальну суму на картці, а клієнту надішлемо одноразовий пароль. Позичальник вводить пароль на сайті, підтверджуючи, що він — власник картки.

Виплати на картки

Видавайте позику на картку за декілька хвилин. Необхідна сума зараховується автоматично після верифікації картки, і клієнт одразу отримує доступ до коштів.

Оплата в один клік

Налаштуйте прив’язку картки в особистому кабінеті клієнта для швидкої оплати заборгованості або отримання нової позики. Користувач вводить платіжні дані один раз, а всі наступні платежі чи зарахування проходять автоматично — достатньо лише обрати картку.

Перекази с картки на картку

Підключіть р2р-перекази, щоб розширити перелік послуг та підвищити лояльність клієнтів. Отримавши позику, клієнт зможе переказати кошти, не залишаючи ваш сайт, а ви отримаєте додатковий дохід від комісій.

Мобільні платежі

Що простіший доступ до сервісу, то більше виданих позик. Інтегруйте мобільне SDK ОКСІ БАНК у свій додаток, щоб клієнти могли оформлювати та погашати позики зі свого мобільного.

Кастомізована сторінка оплати

Оформлюйте чекаут в одному стилі із сайтом чи мобільним додатком. Додайте логотип, фірмові кольори, індикатор завантаження сторінки чи іконку, щоб підвищити довіру клієнтів до вашого бренду.

Квитанція про оплату

Запропонуйте клієнту завантажити квитанцію оплату кредиту чи отримати її на e-mail. Так позичальник буде впевненим в тому, що вчасно погасив заборгованість і зможе відслідковувати свої платежі.

Залишити заявку на консультацію або підключення

Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних