Прийом онлайн-оплат для поштових служб

Автоматизуйте розрахунки між покупцями та продавцями, підвищуйте конверсію та збільшуйте продажі завдяки сервісам від ОКСІ БАНК

Image

Безпечно

Міжнародні сертифікати безпеки та трирівневий антифрод гарантують безпеку транзакцій

Просто

Набір готових платіжних модулів для CMS дозволить швидко підключити онлайн-платежі на сайті

Зручно

Клієнт оплачує послуги поштової служби на сайті або в мобільному додатку та одержує позитивний досвід користування сервісом

Всі необхідні методи оплати

Apple Pay

Google Pay

Оплата картками

Visa Click to Pay

Telegram Pay

Masterpass

QR

QR-платежі

Роздрукуйте платіжний QR та розмістіть на видному місці. Клієнт зможе відсканувати код та хвилину оплатити доставку з телефону.

Безпечний платіж (безпечна угода)

Захистіть від шахрайства і відправника, і отримувача. Зарезервуйте кошти до моменту одержання посилки у відділенні.

Оплата в один клік

Підключайте миттєву оплату карткою та підвищуйте лояльність до вашого сервісу. Клієнт реєструється на сайті, вводить платіжні дані лише один раз, а всі наступні оплати здійснюються автоматично без переходу на окрему платіжну сторінку.

Оплата з чат-ботом Telegram

Гейміфікуйте процес оплати — зробіть його легким і приємним. Повідомте клієнта, що відправлення вже у відділенні і запропонуйте одразу сплатити за доставку у месенджері без переходу на сторонні сторінки.

Мобільні платежі для Android та iOS

Дозвольте покупцям зручно платити з телефону та зменшуйте черги у відділеннях. Для швидкої оплати можна відсканувати реквізити камерою телефону або скористатись Google Pay чи Apple Pay.

Кастомізована сторінка оплати

Створіть індивідуальний дизайн чекауту на сайті у фірмових кольорах бренду та підвищуйте довіру клієнтів. Під час оплати відправлення клієнт буде впевнений, що платить саме вам.

Квитанція про оплату

Запропонуйте клієнту надіслати квитанцію про успішну оплату на e-mail. Так він зможе відслідковувати свої платежі та надати підтвердження оплати у разі потреби.

Залишити заявку на консультацію або підключення