Онлайн-платежі для служб таксі

Готівка та пошук решти у минулому — запропонуйте клієнтам зручну оплату поїздки карткою

Image

Індивідуальний тариф

Розмір комісії залежить від обороту: більше платежів — нижчий тариф

Захист від шахрайства

Трирівнева антифрод-система ОКСІ БАНК та понад 200 правил безпеки запобігають шахрайським махінаціям під час оплати поїздки

Позитивний клієнтський досвід

Пасажир одержує більше можливостей для оплати та позитивний досвід користування сервісом

Всі необхідні методи оплати

Apple Pay

Google Pay

Оплата картками

Visa Click to Pay

Masterpass

QR-платежі

Приймайте оплати картками навіть без POS-терміналу та мобільного додатку. Роздрукуйте і розмістіть платіжний QR-код на видному місці чи просто покажіть на екрані телефону. Клієнт зможе відсканувати його камерою на телефоні і миттєво оплатити поїздку.

Мобільні платежі

Інтегруйте мобільне SDK від ОКСІ БАНК у свій мобільний додаток, щоб клієнти назавжди забули про пошук потрібної суми готівкою. Достатньо буде один раз ввести дані платіжної картки, щоб потім оплата списувалася автоматично. Жодних додаткових полів та переадресацій на окрему сторінку у браузері.

Двостадійна оплата

Зарезервуйте необхідну суму на картці пасажира до завершення поїздки. Фактичне списання коштів відбудеться після прибуття до місця призначення. Якщо клієнт скасує замовлення, кошти знову стануть доступними, а ви не заплатите жодних комісій за еквайринг.

Розподіл виплат

Автоматизуйте зарахування коштів водіям та партнерам. Просто вкажіть реквізити та відсоток, який вони будуть отримувати з кожного платежу. Потрібна сума буде автоматично зараховуватися із кожної оплаченої поїздки.

Кастомізована сторінка оплати

Оформлюйте чекаут в одному стилі з мобільним додатком вашої служби таксі. Додайте логотип та фірмові кольори, щоб підвищити довіру клієнтів і впізнаваність бренду.

Квитанція про оплату

Запропонуйте клієнту завантажити платіжну квитанцію чи отримати її на e-mail. Послугу можна зробити автоматичною для кожної оплати або за запитом власника картки, з якої оплачується поїздка.

Як приймати платежі в службі таксі з ОКСІ БАНК

Зареєструйтеся в ОКСІ БАНК та створіть проєкт в особистому кабінеті мерчанта

1

Генеруйте платіжний QR в особистому кабінеті або підключіть платежі у мобільному додатку

2

Починайте приймати оплати картками

3

Залишити заявку на консультацію або підключення