Стандартний +

Ставка від 8,0% до 15,0% річних у грн*

Строк від 14 днів до 36 місяців

Депозит із виплатою відсотків в кінці терміну
*від 0,01% до 1,0% у валюті

Заявка на депозит

Депозитний калькулятор

Документи

Image

Умови отримання депозиту

Строк UAH
% річних
UAH
% річних
для нових клієнтів*
USD
% річних
EUR
% річних

14 днів

8,00%

8,00%

-

-

1 місяць

9,50%

9,50%

-

-

3 місяці

14,50%

14,50%

0,01%

0,01%

6 місяців

15,00%

16,00%

0,25%

0,25%

9 місяців

14,00%

15,00%

0,75%

0,50%

13 місяців

13,50%

14,50%

1,00%

0,75%

18 місяців

13,50%

13,50%

-

-

36 місяців

11,50%

11,50%

-

-

Додаткова інформація

Мінімальна сума вкладу

2500

2500

100

100

Максимальна сума вкладу

необмежено

Мінімальна сума поповнення

2500

2500

100

100

Виплата відсотків

в кінці терміну

Часткове зняття

не передбачено

Автоматичне продовження

так

Дострокове розірвання

не передбачено

* Нові клієнти – це фізичні особи, які до моменту укладення договору не користувалися жодними послугами банку.

Для користування банківською послугою «Банківський вклад «Стандартний +», АТ «ОКСІ БАНК» в рамках пакету банківських послуг пропонує придбати послугу з відкриття поточного рахунку. Умови та порядок придбання клієнтом послуги з відкриття поточного рахунку, вартість відкриття поточного рахунку розміщені за посиланням.

Попередження

Можливі наслідки для вкладника щодо користування банківською послугою Банківський  вклад  «Стандартний +», або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

  • Договором/Заявою-договором на приєднання передбачено строкове розміщення вкладу.
  • Договором/ Заявою-договором передбачено, що Виплата нарахованих процентів на Вклад здійснюється Банком в кінці Строку Вкладу, шляхом перерахування коштів на рахунок Клієнта, на який повертається Вклад, вказаний у цій Заяві-договорі.
  • Договором /Заявою-договором передбачена можливість автоматичного продовження строку вкладу.
  • Договором/Заявою-договором не передбачається зняття (часткове зняття) вкладу протягом строку дії Договору.
  • Договором/Заявою-договором допускається поповнення вкладу протягом першої половини строку розміщення вкладу; мінімальна сума поповнення визначається Заявою-договором на приєднання.
  • Договором/Заявою-договором передбачено, що повернення вкладу здійснюється в день закінчення строку вкладу (з врахуванням кожного нового автоматичного продовження строку розміщення Вкладу), шляхом перерахування на поточний рахунок Клієнта відкритий в Банку, або на поточний рахунок Клієнта, операції за яким здійснюються з використанням платіжної картки, відкритий в Банку.
  • Доходи фізичних осіб у вигляді нарахованих процентів, отриманих від вкладних (депозитних) операцій підлягають оподаткуванню відповідно до Податкового кодексу України. Банк самостійно здійснює утримання та перерахування податку з суми нарахованих процентів.

 

Можливі наслідки для клієнта в разі його несвоєчасного звернення до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту):

  • У разі несвоєчасного звернення Клієнтом до Банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу, за 1 (один) робочий день до закінчення строку Вкладу, визначеного в Заяві-договорі на приєднання, строк вкладу автоматично продовжується на у мовах визначених Заяві-договорі на приєднання

 

За невиконання або неналежне виконання обов’язків згідно Договору/Заяви-договору на приєднання клієнт несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України і умовами Договору/Заяви-договору на приєднання.

 

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг);

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом;

Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів каналами дистанційного електронного обслуговування.

 

Для отримання більш детальної інформації по умовах банківського продукту «Вклад «Стандартний+»» просимо ознайомитися з  «Публічною пропозицією (офертою) Акціонерного товариства «ОКСІ БАНК» на укладення Договору про надання банківських, платіжних та інших послуг», розміщеної за посиланням.

Онлайн-заявка на депозит

Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

або

Знайдіть найближче до вас відділення, де наші менеджери допоможуть вам з оформленням депозиту.